Únor 2010

Jak to říct?

4. února 2010 v 13:35 | Maggie♥ |  • Deníček
Potkala jsem tu hromady lidí. Měla jsem tu krásný, virtuální svět. A teď? Všechno je jinak ... O čem mluvím? O mích blogách. Ani už je nechci vidět, natož blogy o grafice a Ashley, Vanesse a Zacovi. PRO JENDOU SE JICH PROSTĚ MUSÍM ZBAVIT. A jak to chci udělat? Přestat na ně chvíli myslet, a přestat o nic nachvilku povídat .. Proč? Těch důvod je přece jenom víc. Ale teď .... Poslouchejte.
1) Zamyslela jsem se. Těch blogů je hodně. Nechám si jen jeden jediný. Nikdy si už jiný než ten co teď mám nezaložím. Slibuju to. A já když slibuju, tak slibuju.
2) Proč? Je to kvůli mím nejlepším kamarádkám. Kvůli ním končím. To oni mě k tomu privedli. "Stále mluvíš jeom o tom, co včera dělala Ashley, už nás to nebaví!" pak se se mnou třeba nebaví. A já to takhle nechci.. Fakt ne
3) Už mě to nebaví. Stále koukat na tu blonďatou a černou palici. Nebaví.Ale to neznamená, že bych je přestala mít ráda. Ale už mě prostě štvou. Mometnálně miluju Selenu Gomez a Miley Cyrus. Teď mě třeba baví poslouchat písničky i od jiných interpretek nebo i interpretů. Např. Kesha se mi teď hodně líbí, ale třeba i Alicia Keys a Florida. Taková Katy Perry :) A Ashley a Nessa? Ty jsem neposlouchala asi měsíc!

Ale jak se s vámi rozloučit? S těmi všemi báječnými lidmi? Jak? .... Ach jo. Já nevím jak. Miluju Vás! ♥♥♥♥ :-'( ale dělám to z jendoho důvodu, mám svoje kámošky který prostě miluu ♥♥ a nechci je NIKDY stratit kvůli pitomýmu blogu. A proto dělám, jak mi to celkem naznačili. Anette♥, nikdy na tebe nezapomenu. Šeš suprová holka ♥ :-'( Nezapomenu na naše kecy o bratrech, nebo na "smajlíkovanou". :) Měj se hezky, i beze mě :) Škoda, že se nikdy nepotkáme. Je mi to moc líto. Vždycky jsem se s tebou chtěla potkat, ikdyž jsem vlastně u Prahy a ty na druhym konci republiky. Klidmě mě pofackuj (:D) ale, reagovat nebudu. Promiň zlato ♥♥ :-'( Ale prominte vy všichni. Mám Vás Mooooooc Ráda.


Je to neuvěřitelný, kolik lidí mi blog přinesl,

ale všechno prostě jednou skončí, a teď jsem na řadě já.


ŽIVOT JDE DÁL. BEZE MNĚ TO ZVLÁDNETE!

Terka ....Co to zase je?

3. února 2010 v 17:05 | Maggie♥ |  • Deníček
Co to zase je? Jako, ten Blog.cz, už mě pěkně se!re.
S prominutím ale jako fakt.
Nejnovější články?
Co je to zase za blbost?
Ách jo :(

UPTADE 17:10
Už se mi to neukazuje.
Že by jsem se naštvala a ono se to spravilo??:D

Rubrics? Oh no ..

2. února 2010 v 20:40 | Blondie..♥♥ |  • Deníček
Rubriky? Už nééé :-D
Už mi dneska stačily.
Jen se mrněte na menu, kolik jich tam je.
Hodně, co? xD
Já wím, tak snad mi tam nic nechibí.
Zítra udělám nové rozcestníky a to menu spravím.
To mi připomíná ...... nenávidím roczestníky!
Takže to budu možná i posouvat dál a dál xD Tak já jdu jo?
Pá :-*

Maggie♥ (vlastně Blondie..♥♥)

Náástup!

2. února 2010 v 20:20 | Blondie..♥♥
Náatup! Pozor! Povol! xDxD
Já vim, sem trapná :D
Máte tu nový design.
Teď jdu na rozcesntíky a menu.
Do týdne se to tu musí prostě spravit.
Pak oběhnu SB.

Infóórmacéé

1. února 2010 v 14:57 | Blondie..♥♥
Tak slíbený článek .. je fakt dlouhej, máte co číst :-P

Ahóój Bobcii!

1. února 2010 v 14:38 | Blondie..♥♥
Naposledy jsem dávala UPTADE včera, a něco jsem Vám povidala. Jasněě! Vždyť to bylo měsícové pozstavení! Fakt! To jsem Vás překvapila, co? Já vím že jo xD Další článek bude na info a bude docela dlouhý. Ale tenhle je uvítací, protože já se po měsíci vracíím! x)